D.U.K.

Kas yra holograminis dokumentų apsaugos ženklas?

Tai polimerinėje plėvelėje įspaustas tvarkingas mikro- ar nanoreljefas, užtikrinantis šviesos difrakciją – jį apšvietus balta šviesa, stebime vaivorykštės efektą.Toks ženklas gali būti priklijuojamas ant įvairių paviršių (popieriaus, plastiko, metalo) arba termopernešimo būdu integruojamas į saugomą objektą. Toks ženklas gali būti priklijuotas tik vieną kartą, nes jis gaminamas specialioje plėvelėje ir mėginant jį perklijuoti jis suyra.

Koks minimalus holograminių ženklų tiražas?

Mes galime pagaminti ir vieną ženklą, tačiau didžiausios sąnaudos yra reikalingos gaminant unikalų metalinį spaudą.

Kiek kainuoja vienas holograminis ženklas?

Vieno ženklo kaina priklauso nuo bendro užsakymo tiražo, naudojamų technologijų kiekio ir vartotojui reikalingo ženklo apsaugos lygio ir gali kisti nuo kelių iki dešimčių euro centų.

Kiek laiko užtrunka pagaminti holograminį ženklą?

Tai priklauso nuo jo sudėtingumo ir užsakomo kiekio, tačiau trumpiausias gaminimo laikas, suderinus piešinio dizainą, yra savaitė, o jeigu reikalingas keletos technologijų apjungimas ruošiant hologramos originalą  – ir iki trijų savaičių.

Kaip užtikrinamas UAB „Holtida“ gaminamų holograminių ženklų autentiškumas?

UAB „Holtida“ personalas turi ilgametę holograminių ženklų gaminimo bei jų kokybės kiekybinio vertinimo patirtį. Naudojant sukurtas kiekybinio vertinimo metodikas bei naudojantis pažangiais mikroskopijos metodais, vartotoją supažindiname su jo užsakytų holograminių ženklų ypatumais ir kontrolės būdais.